ZWWR Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju

Z życia ZWWR

24.05.2020

Konkursy rozstrzygnięte

Wszystkich uczestników informujemy iż oba nasze konkursy - Konkurs Wielkanocny i Konkurs kulinarny Wesołe kanapki zostały rozstrzygnięte.

Czytaj więcej

01.05.2020

Konkurs kulinarny Wesołe kanapki

Jedzenie wcale nie musi być nudne! Oto kilka przykładów. Spróbujcie i podzielcie się wynikami takich prób. Liczymy na pomysłowość Państwa, Rodziców bo to zadanie dla Was ;)

Czytaj więcej

31.03.2020

Konkurs Wielkanocny

Wszystkich zainteresowanych i chętnych zapraszamy do udziału w Konkursie Wielkanocnym. Zadaniem uczestnika będzie wybranie jednej z trzech kategorii i wykonanie pracy manualnej.

Czytaj więcej

30.03.2020

Czasowe ograniczenie działalności ZWWR

Drodzy Rodzice!
W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się epidemii i w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i życie naszych wychowanków i pracowników, jesteśmy zmuszeni do czasowego ograniczenia działalności ZWWR.

Czytaj więcej

18.06.2016

Kolejne "bazalne" spotkanie

Tym razem rodzice dzieci z ZWWR mieli okazję spotkać się, by wspólnie odkrywać bazalny świat.

Czytaj więcej

09.02.2016

Bal karnawałowy ZWWR

Ostatni wieczór karnawału stał się doskonałą okazją dla najmłodszych podopiecznych Chatki, by wspólnie bawić się, śmiać i tańczyć.

Czytaj więcej

07.12.2015

Święty Mikołaj na zajęciach ZWWR

Święty Mikołaj - choć bardzo zapracowany - dotarł także do dzieci uczestniczących w zajęciach ZWWR.

Czytaj więcej

07.03.2012

Grupa WWR w kawiarni...

​W minioną środę w ramach zajęć uspołeczniających podopieczni z grupy WWR wraz z opiekunami udali się do jednej z nowotarskich kawiarni.

Czytaj więcej

01.03.2012

​Zabawy na śniegu podopiecznych z grupy WWR

Następnego dnia, we czwartek wychowankowie z WWR wraz ze swymi opiekunami udali się na górkę nieopodal ośrodka aby wspólnie bawić się na śniegu.

Czytaj więcej

11.01.2012

Grupa WWR z kolędą w nowotarskim Gimnazjum nr 1

W minioną środę podopieczni z grupy Wczesnego Wspomagania Rozwoju wraz z opiekunami postanowili oddać się tradycji kolędowania.

Czytaj więcej

Strona 1 z 2
‹ poprzednie | 1 2 | następne ›

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.